Alışveriş Sepetim

HAKKIMIZDA

Punto Kitap Hizmetleri, Ocak 2007’de; Ülkemizin önde gelen yayıncıları tarafından dağıtım ve satış hizmetlerini tek kanaldan yürütmek amacıyla kuruldu.

Punto Kitap Hizmetleri, Sektörümüzde özlenen; * Sipariş edilen ürünleri eksiksiz temin etme, * Yeni kitaplarla ilgili önceden bilgilendirme, * Yeni kitap dağıtımında, herkese aynı anda dağıtımla adil ve güvenilir olma, * Temin edilen ürünlerin önceden bilgilendirilmesi. servislerini hayata geçirdi. Geçen süre içerisinde kurucu yayınevlerinin yanı sıra, bünyesine eklediği diğer yayınevleriyle de birlikte, tek dağıtım prensibi ile kalitesinden ödün vermeden sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Punto, şimdi çok daha geniş alanlarda yine ilkeli ve verimli çalışmaların adımlarını atıyor.

İş Ortaklığı Bilgilendirme

Punto, 300’e yakın satış noktası ile iş ortaklığı yapıyor. Bu sayının daha da artması, Punto ile doğrudan çalışmanın olanaklarından yararlanılması için, istekli olan kuruluşların; vergi levhası, ticaret sicili, imza sirküleri belgelerini, çalıştıkları bankaların isimlerini Punto’ya iletmeleri gerekiyor. Punto, iş ortaklarından, yapılacak çalışmaya göre bir teminat istiyor. Diğer koşullar ikili olarak belirleniyor.