Alışveriş Sepetim

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Kişisel bilgileriniz (ad-soyad, rumuz, e-posta adresi, teslimat adresi, kredi kartı bilgileri, fatura bilgileriniz, sipariş ettiğiniz ürünler vb.) kesinlikle başka kişi ya da kuruluşlara verilmez. Yalnızca sitemizden en iyi şekilde yarar sağlamanız amacıyla kullanılır. Bilgileriniz ürün veritabanının korunduğu sistemle korunmaktadır. Üye olurken verdiğiniz bilgilere yalnızca siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka kişilerin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları hiçbir suretle değiştirmesi mümkün değildir.

İstediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsiniz. Üyelikten ayrılmak için üyelik sayfasından işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz ya da Müşteri Hizmetleri'yle iletişime geçebilirsiniz.

Üyelikten ayrılanların bilgileri silinir, PuntoKitap.com tarafından kullanılmaz.

PuntoKitap.com'un duyuru e-postalarını almak istemiyorsanız mail ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Bu değişiklik sonrasında PuntoKitap.com size duyuru e-postası göndermeyecektir. Ancak, bu düzenleme sonrasında, PuntoKitap.com'un düzenlediği kampanyalardan haberdar olamayacağınızı bilmenizi isteriz.

PuntoKitap.com ayrıca tüm ürünlerle ilgili telif haklarına saygılı bir yayın politikası benimsemiştir. Ürün içeriklerini üretici ya da ithalatçı firmalardan gelen bilgilere göre oluşturmaktadır. Ürün tanıtımları, sanatçı biyografi ve görselleri ile her türlü yazılı ve görsel materyalin kullanımında kendisine ulaşan yasallıkla ilgili bildirimleri hızlıca inceleyip gerekli güncellemeleri yapmayı taahhüt eder.