Alışveriş Sepetim

BEDENİM DEĞİŞİYOR BEBEĞİM BÜYÜYOR

Bedenim Değişiyor Bebeğim Büyüyor

9789750409905

Kağan Kocatepe Dr.

Haziran 2024 - 236 Syf.

Etiket Fiyatı : 195.00 ₺

Stokta

Bu kitabın sayfalarında yer alan QR kodlar sayesinde her bölümün videosuna gidip tamamlayıcı bilgiler de edinebilirsiniz..

Gebelik, anne adayları için hayatlarının en özel dönemlerinden biri¬dir. Bu süreci doğru yönetebilmek, anne adayının stresini azaltabilmek, bebeğin doğuma sağlıklı bir şekilde hazırlanmasını sağlamak son derece önemlidir. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Kağan Kocatepe 33 yıllık profesyonel yaşamı boyunca binlerce bebeğin sağlıklı bir şekilde doğumuna vesile olmuş, deneyimli bir doktor olarak bu özel süreçte bedeninizi anlamanız, bedeninizde yaşayacağınız değişiklikleri iyi bir şekilde geçirmeniz ve bebeğinizle birlikte doğuma sağlıklı bir şekilde hazırlanmanız için gebeliğin gerçekleşmesinden doğuma dek yaşanan tüm fiziksel süreçleri hem bebek hem de anne açısından ayrıntılı bir şekilde anlatıyor. Bedenim Değişiyor Bebeğim Büyüyor’da gebelik haftası hesaplamadan fiziksel değişimlere, hamilelik döneminde yapılan testlerden beslenmeye ve doğuma dek insan yaşamının en önemli dönemini, aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarıyla birlikte, geniş bir spektrumda bulacaksınız. Bu kitabın sayfalarında yer alan QR kodlar sayesinde her bölümün videosuna gidip tamamlayıcı bilgiler de edinebilirsiniz.

Yazar hakkında: Kağan Kocatepe, 1968, Ankara doğumlu Kağan Kocatepe, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra kadın hastalıkları ve doğum alanında, yine aynı üniversitede uzmanlık eğitimini aldı. Uzmanlık tezini erken intrapartum dönemde uygulanan doppler analizi, amniyos sıvısı volümü değerlendirmesi ve kardiyotokografi bulgularının fetal prognoz ile ilişkisi konusunda yapan Kocatepe, 2012-15 yılları arasında NLP Master Practitioner, Quantum Practitioner, Hipnozla Tedavi, Certified Coach ve Trainers Training eğitimlerini aldı. Mesleki deneyimi özellikle yüksek rizikolu gebeliklerin izlenmesi ve sonuçlandırılması, genel jinekolojik ve doğumla ilgili patolojik durumların tanı ve tedavisi, prenatal tanı, gebelikte doppler analizi, infertil hastaya yaklaşım ve tedavi, laparoskopik tanı ve tedavi, kolposkopik tanı ve tedavi ve menopozlu hastada koruyucu hekimlik olan Kağan Kocatepe’nin daha önce yayımlanmış kitapları 9 Ay 10 Gün - Hafta Hafta Gebelik (İnkılâp Yayınevi), Cinsellik Rehberi (İnkılâp Yayınevi), 28 Gün / Kadın Olmak (Papatya Yayıncılık), Mutlu Ailelerin 101 Sırrı (Hürriyet Yayıncılık) , Medicana Sağlık Ansiklopedisi, İtalyancadan Çeviri, Ana Yayıncılık (4 cilt) ve The Manipulator, İngilizceden Çeviri, Kuraldışı Yayınları.