Sihir Dükkanı

James R. Doty
Haziran 2017
272 syf
9786055006617
Stokta
22,00TL/Ad KDV Dahil
20,37TL+ %8KDV
Sipariş için giriş yapınız
Bir beyin cerrahının beynin gizemlerini ve kalbin sırlarını keşfetme arayışına hoş geldiniz.

Oldukça fakir ve sorunlu bir ailenin çocuğu olan James Doty, çocukken girdiği bir sihir dükkânında Ruth isimli bir kadınla karşılaşır. Ruth ona altı hafta boyunca meditasyon, rahatlama ve dileklerini gözünde canlandırarak tezahür ettirme teknikleri öğretir. James bu teknikleri uygulayarak hayatını baştan sona yeniden inşa eder.

Bu kitabı okurken yaşamının tüm adımlarında James’e eşlik edecek, beyin ve kalbin birlikte çalıştıklarında neler başarabileceğini göreceksiniz.


***


“Çocukluğunda karşısına çıkan basit bir iyilikle tüm yaşamı değişen James Doty, her birimizin ufacık dokunuşlarla dünyada kocaman değişimler yaratabileceğimizi anlatıyor. Birçok okuyucunun bu ilham verici öyküden son derece etkileneceğine eminim.”

—14. Dalai Lama


“Dr. Doty’nin güçlü kitabı Sihir Dükkânı, inanç ve şefkatin nasıl da din, ırk ve milliyetin ötesine uzandığına dair bir başyapıt.”

—Sri Sri Ravi Shankar, spritüel öğretmen, the Art of Living Foundation kurucusu


Sihir Dükkânı kelimenin tam anlamıyla beyninizdeki bağlantıları yeniden düzenleyecek.”

—Glenn Beck, The Blaze kurucusu


Sihir Dükkânı, hepimizin içinde ufak bir büyülü dükkânın olduğunu ve her ihtiyaç duyduğumuzda orayı ziyaret edip huzur ve güzelliğin keyfini çıkarabileceğimizi etkileyici ve duygusal bir dille anlatmış. Yapmamız gereken tek şey kapıyı yavaşça aralamak ve kendimizi içeriye davet etmek.”

Arianna HuffingtonThe Huffington Post kurucusu, Thrive kitabının yazarı