Alışveriş Sepetim

EYVAH EVREN BENİ DİNLİYOR

Eyvah Evren Beni Dinliyor

9786057066039

Günçe Yayınları

Şebnem Bolkan

Eylül 2021 - 240 Syf.

Etiket Fiyatı : 39.50 ₺

Stokta

Gülmeye hazır mısınız?

Eyvah! Evren Beni Dinliyor! hayatını bir kitap yardımıyla dönüştürmeye çalışan Masal’ın trajikomik romanı…

 

Eyvah! Evren Beni Dinliyor! hayalperest bekar bir kızın, felaket tellalı ve geveze zihni ile mücadelesinin eğlenceli hikayesini anlatıyor. Masal; hayal ettiği yakışıklı prensinin onu bu hayattan çekip götürmesini beklerken eski bir şilte gibi annesinin dolabının üstüne kaldırılıp orada unutulmaktan korkuyor.

Kalbi kırılmasın diye yaptığı seçimleriyle kendini trajikomik olayların baş kahramanı yapan Masal’ın başındaki dertler bir türlü azalmak bilmiyor. İş arkadaşlarıyla çekişmesi, hak ettiğini düşündüğü ödüllerini asla almayı becerememesi, talepkar annesiyle mücadelesi yetmezmiş gibi aşk hayatı da hayal kırıklıkları arasında bir pinpon maçı sanki… Al birini vur ötekine; “benden sonrası Tufan”, kibirli Mert Can, uzaklar prensi Barış…

Masal yaşadığı küçük felaketler fırtınasının ardından hem karmaşık aşk dünyası hem iş dünyasındaki kör talihine dur demeye karar verir. O sırada, işte tam o sırada bir kitapla karşılaşır; Abrakadabra Kara Bahtına Güle Güle. 

Bugüne kadar kendisine köle muamelesi yapan zihninin efendisi olmayı ve Evren’e sesini doğru bir şekilde duyurmayı başarabilirse tüm problemlerinin çözüleceğine inanır. Kendisi için istemeye hazırdır artık…

 

Aman Masal isterken çok dikkat et!

 

 

“En son Bridget Jones’un Günlüğü’nün editörlüğünü yaparken bu kadar gülmüştüm!”

Zerrin Yılmaz

 

“Bu kitap tam metroda okunacaklar listeme girer, yolculukta bile elimden bırakamayacaklarımdan!”

@editorunnotları

 

 

 

Şebnem Bolkan

 

Hacettepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya bölümünden mezuniyetini takiben kurumsal hayata geçti. On yedi yıllık kurumsal serüveninde, birçok ulusal ve uluslararası markanın yaratım ve yönetimi sürecinde lider olarak rol aldıktan sonra Profesyonel Koç, YouTuber ve Yazar” olarak kariyerine devam etti. Kuantum ve bilinçaltı dönüşüm teknikleri konularındaki uzmanlığını danışmanlıklar, eğitimler, seminerler, YouTube yayınları ve yazdığı kitaplarıyla paylaşmakta. İlk kitabı Tutku, İçindeki Süper Güç’ün ardından ikinci kitabı ve ilk romanı olan Eyvah! Evren Beni Dinliyor!’u yayımlayan Şebnem Bolkan, evli olup, Chicago ve İstanbul’da ikamet ediyor.